"Panelex", ul. Zawiła 53, tel. 601 939 939 / 12 269 00 26 ul. Zakopiańska 58v, tel. 601 676 676 / 12 357 66 36

O nas

Niskie ceny, szeroki wybór i towar od ręki

Każdy z nas ma nieco inne wyobrażenie na temat podłogi idealnej. Dla jednego to funkcjonalność i praktycyzm, dla innych szlachetne surowce i unikatowe wzornictwo. No i jest jeszcze kwestia ceny. Powinna być na tyle przystępna, by nie obciążać zbytnio domowego budżetu.

Właśnie dlatego sprzedaż detaliczną, którą prowadzimy od 2003 roku w sklepie z panelami w Krakowie, postanowiliśmy połączyć ze sprzedażą hurtową. Dzięki temu w Panelex możemy zaoferować klientom najniższe ceny, najszerszy wybór i ekspresową dostępność towaru.

Dzięki wieloletniemu doświadczeniu w dziedzinie dostarczania oraz montażu paneli podłogowych, dopracowaliśmy do perfekcji proces błyskawicznych realizacji oraz montażu zgodnie z oczekiwaniami klienta. To właśnie Nasza ustabilizowana pozycja na rynku oraz zaufanie klientów pozwoliło Nam skonstruować dla Państwa pakiet promocji dzięki którym zakupy staną się nie tylko atrakcyjne, ale także przyjemnie korzystne.

Wszystko, czego potrzebujesz

W ofercie posiadamy markowe panele podłogowe firm Classen, Swiss Krono ,Ferrum ,Platinium , Aurum, Krono Original ,Finfloor ,Venifloor . Wszystkie panele  montowane w nowoczesnych systemach bezklejowych, podłogi matowe i z połyskiem, do salonu, kuchni czy lokali użytkowych. Sprzedajemy również profesjonalne podkłady pod panele marki Arbiton, a zatem wszystko czego potrzebujesz, aby samodzielnie położyć nową podłogę.

Fachowe doradztwo to Nasza dewiza

Zapraszamy nie tylko do zapoznania się z Naszą ofertą sklepu internetowego, ale także do odwiedzenia salonu sprzedaży, gdzie mogą Państwo skorzystać z porad personelu wykwalifikowanego zarówno w kwestiach montażowo-przygotowawczych jak i w kwestii designu.

Znamy się na panelach i doradzamy bez typowego handlowcom czarowania. Jeśli masz wątpliwości, zajrzyj na nasz blog, gdzie regularnie odpowiadamy na nurtujące klientów pytania.

 

Poznaj inne konkrety świadczące o tym, że warto nam zaufać.

Dowiedz się, co zyskujesz.

 

 

Z Panelexem Twoje zakupy staną się prostsze, tańsze i przyjemniejsze!

 

Salony sprzedaży drzwi oraz podłóg:

 

Kraków, ul. Zawiła 53

tel 601-939-939 

tel 12-26-900-26

sklep@najtanszepanele.pl

 

oraz

 

Kraków, ul. Zakopiańska 58V

tel 12-357-66-36

tel 601-676-676

panelex@panelex.pl